Vitaj v Kubíkovom svete!

Dúfam, že sa Ti tu bude páčiť.

V tejto malebnej krajine nájdeš okrem zelených lesov, stromov, veľkých jazier, vodopádov a tajomných zákutí veľa zábavy.

Veža

Medzi kopcami uprostred krajiny stojí tajomná veža. Nikto nevie kto a kedy ju postavil. A nikto nevie, kto v nej býva…

Starý veterný mlyn

Na širokej pláni stojí starý veterný mlyn. Kedysi dávno sa v ňom mlelo zrno a vyrábala múka. Dnes slúži ako úkryt pred škaredým počasím.

Kubíkov dom

Môj dom stojí na okraji lesa a postavil som ho na obrovskom starom strome. Je veľmi útulný a priestranný, mám ho veľmi rád. Pri vchodových dverách mám veľký ďalekohľad, s ktorým môžem pozorovať krajinu a okolie.

Balón

Blízko domu stojí farebný vzdušný balón, v ktorom veľmi často cestujem po svojej krajine. Niekedy vezmem na dobrodružný let aj svojich priateľov. Pohľad na moju zem z „vtáčej perspektívy“ je skutočne jedinečný!

Sad a záhrada

Vedľa môjho domu je záhrada a ovocný sad. Tu rastie ovocie, z ktorého pripravujem moje lahodné nápoje. Jablká musia byť dostatočne zrelé, maliny a jahody krásne červené, voňavé a chrumkavé.

Informačná tabuľa

Na tomto mieste vždy nájdeš tie najčerstvejšie novinky a zaujímavosti z Kubíkového sveta.

Ako nápoj vzniká?

Kubíkove nápoje sú pripravované zo starostlivo vyberaných surovín. Ovocie a mrkva sú namiešané tak, aby bol nápoj čo najchutnejší. Potom sa ovocie mixuje a pasíruje tak, aby bol nápoj jemný a osviežujúci.

Nakoniec je nápoj pasterizovaný a rozlievaný do fliaš. Proces pasterizácie zabezpečuje, že nápoj vo fľaši vydrží, nekazí sa a zostáva stále chutný a šťavnatý. Je to rovnaký proces, ktorý používajú doma mamičky a babičky, keď pripravujú lekvár alebo kompót. A tak sa nemusia pridávať žiadne konzervačné látky a ani umelé farbivá. A potom všetkom sa nápoje zabalia a privezú do obchodov.

1
2

Milí rodičia!

Vitajte v Kubíkovom svete. Tieto webové stránky boli pripravené špeciálne pre deti. Sú bezpečné, plné zábavy a pozitívnych emócií. Veríme, že sa budú páčiť Vám aj Vašim deťom.

Akékoľvek komentáre, či podnety k našim stránkam uvítame na info@mackokubik.sk

Sprievodca stránkami

Bezpečnosť

Tieto webové stránky boli vytvorené zohľadňujúc potreby detí. Obsah stránok bol zvolený tak, aby bol edukativný a zábavný, bez akýchkoľvek tém ukazujúcich násilie, agresivitu alebo akúkoľvek diskrimináciu.

O produktoch Kubík

Kubíkové nápoje sú pripravované zo starostlivo vyberaných a vysokokvalitných surovín. Vďaka špeciálnej výrobnej technológii TOP Aseptic sú všetky nápoje od Kubíka vždy bez konzervantov, umelých farbív a umelých sladidiel. Výberom produktov značky Kubík zabezpečujete vašim deťom skutočne kvalitný a bezpečný pitný režim.

V ponuke značky Kubík nájdete husté dreňové nápoje a nektáre (Kubík 0,3L PET), ovocné nápoje (Kubík Play 0,4L PET) ako aj ochutené vody (Kubík Waterrr 0,5L PET) a najnovšie tiež špeciálnu radu športových vôd pre deti (Waterrr Sport 0,5L). Značka Kubík je tak schopná plne pokryť pitný režim detí v priebehu celého dňa, pri akejkoľvek príležitosti a v akúkoľvek dennú dobu.

1
2

Kontakt

1
2
Novinka! Prvá funkčná voda pripravená špeciálne pre športujúce a aktívne deti. Táto voda dopĺňa vitamíny a minerály, ktoré deti strácajú pri športových aktivitách. Je pripravená z pramenitej horskej vody s kvapkou ovocnej šťavy a je ako vždy bez konzervantov a umelých farbív. Dostupná je v 2 príchutiach, v praktickej PET športovej fľaši a cool čiernym uzáverom s krížovou membránou.

Citrus-mix

Kubík Waterrr predstavuje detskú ochutenú vodu, vyrobenú z pramenitej horskej vody, s nízkym obsahom sacharidov a kvapkou ovocnej šťavy. Je balená v praktickej 500ml PET fľaši so športovým uzáverom s krížovou membránou. Neobsahuje žiadne konzervanty, umelé farbivá, ani umelé sladidlá. Kubík Waterrr je unikátny výrobok spĺňajúci všetky moderné nutričné a výživové trendy.

Jahoda

NOVINKA! Rada nektárov Kubík 0,3L je teraz dostupná v novej atraktívnej PET fľaši s PP etiketou a s praktickým športovým uzáverom. Okrem toho je tak ako všetky produkty od Kubíka bez konzervantov, umelých farbív a sladidiel. Vhodné k uhaseniu smädu alebo ako chutný olovrant.

Mrkva-malina-jablko

Kubík Play predstavuje ovocné nápoje s 12% ovocným podielom, balené v praktickej PET fľaške so športovým uzáverom. Bez konzervantov, umelých farbív a sladidiel. K dispozícii v 4 obľúbených príchutiach.

Mrkva-jablko-jahoda-limetka

Obľúbená značka detských nápojov Kubík predstavuje nové sirupy v dvoch lahodných príchutiach – jahoda s lesnou jahodou a jahoda s granátovým jablkom. Sirupy Kubík sú samozrejme bez konzervantov, umelých sladidiel i umelých farbív. Obsahuje 15% ovocnej šťavy a navyše sú obohatené o dôležité vitamíny A a C.

Jahoda - lesná jahoda

Teraz Kubík Waterrr i vo veľkom balení 1,5l pre celú rodinu! Dôkazy kvality: horská voda, s ovocnou šťavou a fľaša, ktorá skvelo padne do ruky. To všetko, ako všetky produkty od Kubíka bez konzervantov, umelých farbív a sladidiel.

Jahoda

Klubová soutěž o Kubíkův DVD přehrávač byla právě ukončena, výherci budou kontaktováni e-mailem.Výherce DVD přehrávače: Karel Veselý - Most
Výherci balíčku – Deniska Mamulová - Ostrava, Janička Pálková - Velké Bílovice, Petra Štefanová - Nové Město nad Metují, Lukáš Ličko - Abertamy

Aby ste si mohli zahrať naše hry, je potrebné mať nainštalovaný flash.

1   2   3
vlevo
vpravo

Registrácia kódov začína za -281 dní